USB-флешка SanDisk Ultra Fit 32 ГБ
Відео 12Фото 9 |
SanDisk Ultra Fit 32Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Fit 32 ГБ
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk 32GB Ultra Fit USB 31 Flash Drive Up to 130 MB/s Read SDCZ430-032G | 26 zł |
SANDISK Pamięć USB SANDISK Cruzer Ultra Fit 32GB 3.1 GEN1 130MB/S Czarny | 28 zł |
SanDisk Ultra Fit - 32GB - USB Stick | 41 zł |
SanDisk ULTRA FIT USB 3.1 Gen1 32GB 130MB/s SGSAN3G32GCZ430 | 37 zł |
SanDisk 32GB Ultra Fit USB 3.1 130MB/s RF-PD-SND-250 | 40 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra Fit
Ціни на SanDisk Ultra Fit |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Fit 32 ГБ | від 26 zł | 20 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Fit 64 ГБ | від 39 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →