USB-флешка SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256 ГБ (SDDDC4-256G-G46)
Відео 13Фото 11 |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256Gb |
|
Продуктивний USB Flash накопичувач значної ємності (256 Гб) з оригінальною конструкцією, яка включає відразу два популярні роз'єми інтерфейсу USB 3.2 Gen1: традиційний Type-A і більш сучасний реверсивний Type-C. Для використання одного з цих роз'ємів достатньо лише повернути в потрібну сторону рухому частину корпусу, оснащену вушком для кріплення шнурка. Завдяки такій універсальності, накопичувач SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256 ГБ можна легко підключити до будь-яких персональних комп'ютерів, ноутбуків та ультрабуків, включаючи останні моделі Apple MacBook.
Також можливе пряме підключення до планшетів/смартфонів, які обладнані роз'ємом Type-C і підтримують функцію OTG. Якісна flash-пам'ять та сучасний контролер дозволяють накопичувачу розвивати високу швидкість послідовного читання/запису (до 150/60 Мбайт/с) для швидкого переміщення файлів між ПК, планшетом, смартфоном та ноутбуком без хмарних сервісів та мережевих з'єднань. Це дає повну конфіденційність, що важливо для делікатних особистих та бізнес-орієнтованих даних. Копіювання відеофайлу розміром 3 Гб з такого пристрою на комп'ютер/ноутбук триває менше ніж півхвилини, а перенесення сотні фотографій займе всього кілька секунд. Невеликі габаритні розміри металевого корпусу та скромна вага дозволяють носити накопичувач у будь-якій кишені.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256 ГБ
Усі ціни 28 →SanDisk Ultra 256GB Dual Drive Luxe Type-C 150MB/s USB 31 Gen 1 Silver SDD | 109 zł |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe - 256GB - USB Stick | 109 zł |
SanDisk Pamięć Ultra Dual Drive Luxe 256GB USB 3.1 Type-C SGSAN3256SDDDC4 | 144 zł |
SanDisk 256GB Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 150MB/s RF-PD-SND-0041 | 118 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Dual Drive Luxe 256GB Srebrny | 114 zł |
Модификації SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C
Ціни на SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 32 ГБ | від 45 zł | 12 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 ГБ | від 43 zł | 23 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 128 ГБ | від 66 zł | 27 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256 ГБ | від 109 zł | 29 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 512 ГБ | від 203 zł | 31 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 1024 ГБ | від 416 zł | 16 пропозицій |