Pendrive SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256 GB (SDDDC4-256G-G46)
Wideo 13Zdjęcia 11 |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256Gb |
|
Wydajna pamięć flash USB o sporej pojemności (256 GB) o oryginalnej konstrukcji, która zawiera jednocześnie dwa popularne złącza interfejsu USB 3.2 Gen1: tradycyjny Type-A i nowocześniejszy odwracalny Type-C. Aby skorzystać z jednego z tych złączy, wystarczy obrócić we właściwym kierunku ruchomą część etui, wyposażoną w oczko do mocowania linki. Dzięki tej wszechstronności dysk SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256 GB można łatwo podłączyć do dowolnego komputera osobistego, laptopa lub Ultrabooka, w tym do najnowszych MacBooków firmy Apple.
Możliwe jest również bezpośrednie połączenie z tabletami / smartfonami, które są wyposażone w złącze Type-C i obsługują funkcję OTG. Wysokiej jakości pamięć flash i nowoczesny kontroler pozwalają napędowi rozwijać wysokie sekwencyjne prędkości odczytu/zapisu (do 150/60 MB/s) w celu szybkiego przenoszenia plików między komputerem PC, tabletem, smartfonem i laptopem bez usług w chmurze i połączeń sieciowych. Daje to pełną prywatność, co jest ważne w przypadku wrażliwych danych osobowych i biznesowych. Skopiowanie pliku wideo o wielkości 3 GB z takiego urządzenia na komputer/laptop zajmuje mniej niż pół minuty, a przeniesienie setek zdjęć zajmie tylko kilka sekund. Niewielkie gabaryty metalowej obudowy i niewielka waga pozwalają nosić dysk w dowolnej kieszeni.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256 GB
Wszystkie ceny 23 →SanDisk Ultra Dual Drive Luxe - 256GB - USB Stick | 106 zł |
SanDisk Pamięć Ultra Dual Drive Luxe 256GB USB 3.1 Type-C SGSAN3256SDDDC4 | 144 zł |
SanDisk 256GB Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 150MB/s RF-PD-SND-0041 | 118 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Dual Drive Luxe 256GB Srebrny | 165 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Dual Drive Luxe, 256 GB | 126 zł |
Modyfikacje SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C
Ceny na SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 32 GB | od 47 zł | 8 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 GB | od 43 zł | 21 oferta | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 128 GB | od 66 zł | 25 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256 GB | od 106 zł | 24 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 512 GB | od 203 zł | 25 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 1024 GB | od 418 zł | 22 oferty |