Pendrive SanDisk Cruzer Glide 256 GB
Wideo 8Zdjęcia 2 |
SanDisk Cruzer Glide 256Gb |
|
Praktyczny, niezawodny i stosunkowo niedrogi pendrive o imponującej pojemności (256 GB) z tradycyjnym interfejsem USB 2.0. Wykonany w wygodnej i kompaktowej plastikowej walizce z wysuwanym złączem, napędzanym mechanizmem suwakowym. Ta konstrukcja jest łatwo przenoszona do pozycji roboczej i pozwala nie martwić się o utratę nasadki ochronnej portu interfejsu. Producent pozycjonuje się jako niedrogi produkt ze średniej kategorii cenowej, przeznaczony do rozwiązywania jak najszerszego zakresu zadań związanych z przechowywaniem lub przenoszeniem znacznych ilości danych użytkownika.
Dysk SanDisk Cruzer Glide 256 GB przyda się podczas pracy z dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi, prezentacjami i innymi treściami cyfrowymi (w tym zdjęciami i filmami). Może stać się niezawodnym nośnikiem klucza cyfrowego. Dzięki interfejsowi USB 2.0 wykazuje wysoki stopień kompatybilności z najszerszą gamą sprzętu. Skopiowanie pliku o pojemności 1 GB z tego urządzenia na komputer zajmuje nieco ponad 30 sekund, podczas gdy nagranie dużej prezentacji o wielkości 50 MB zajmie tylko 3 sekundy. Oprogramowanie SanDisk Secure Access może bezpiecznie chronić poufne pliki za pomocą hasła i 128-bitowego szyfrowania AES. Kompaktowy rozmiar i niewielka waga sprawiają, że ten dysk jest wygodnym towarzyszem wycieczek, wypraw lub podróży służbowych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Cruzer Glide 256 GB
Wszystkie ceny 6 →SanDisk Cruzer Glide 256 GB pamięć USB FBA81505 | 182 zł |
SanDisk Cruzer Glide - 256GB - USB Stick | 124 zł |
SanDisk Cruzer Glide USB Flash Drive 256GB - SDCZ60-256G-B35 SDCZ60-256G-B | 180 zł |
Pendrive SanDisk Cruzer Glide, 256 GB (SDCZ60-256G-B35) | 143 zł |
Pendrive, pamięć USB SanDisk Cruzer Glide 256GB (SDCZ60-256G-B35) Czarny/C | 131 zł |
Sandisk Cruzer Glide 256gb Usb 2.0 Pendrive Czarny SDCZ60-256G-B35 | 192 zł |
- Ochrona hasłem
Modyfikacje SanDisk Cruzer Glide
Ceny na SanDisk Cruzer Glide |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Glide 32 GB | od 28 zł | 6 oferty | ||
SanDisk Cruzer Glide 64 GB | od 32 zł | 4 oferty | ||
SanDisk Cruzer Glide 128 GB | od 69 zł | 3 oferty | ||
SanDisk Cruzer Glide 256 GB | od 124 zł | 6 oferty |