Pendrive Lexar JumpDrive S80 256 GB
Zdjęcia 11 |
Lexar JumpDrive S80 256Gb 2020 rokUSB 3.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar JumpDrive S80 256 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar JumpDrive S80 256GB USB 31 LJDS080256G-BNBNG | 170 zł |
Lexar 256GB JumpDrive S80 USB 3.1 RF-PD-LXE-0041 | 100 zł |
Pendrive Lexar JumpDrive S80, 256 GB (LJDS080256G-BNBNG) | 108 zł |
Lexar, Pendrive JumpDrive S80 USB 3.1 256GB (LJDS080256G-BNBNG) | 100 zł |
Lexar Flash Drive JumpDrive S80 256 GB, USB 3.1, Black ...nie z tej ziemi | 137 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Lexar JumpDrive S80
Ceny na Lexar JumpDrive S80 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive S80 32 GB | od 30 zł | 5 oferty | ||
Lexar JumpDrive S80 64 GB | od 35 zł | 7 oferty | ||
Lexar JumpDrive S80 128 GB | od 48 zł | 5 oferty | ||
Lexar JumpDrive S80 256 GB | od 91 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →