Pendrive Lexar JumpDrive P30 256 GB (LJDP030256G-RNQNG)
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Lexar JumpDrive P30 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar JumpDrive P30 256 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar Pamięć flash 256 GB JumpDrive P30 USB 32 Gen 1 odczyt i zapisywanie | 372 zł |
Pendrive Lexar JumpDrive P30, 256 GB (LJDP030256G-RNQNG) | 247 zł |
Lexar, Pendrive JumpDrive P30 USB 3.2 256GB (LJDP030256G-RNQNG) | 259 zł |
Lexar USB Flash Drive JumpDrive P30 256 GB, USB 3.2 Gen 1, Black ...nie z | 264 zł |
Lexar Pendrive JumpDrive 256GB P30 USB 3.2 Gen 1 - Oficjalny Sklep Xiaomi, | 319 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Lexar JumpDrive P30
Ceny na Lexar JumpDrive P30 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive P30 128 GB | od 185 zł | 5 oferty | ||
Lexar JumpDrive P30 256 GB | od 236 zł | 8 oferty | ||
Lexar JumpDrive P30 512 GB | od 446 zł | 14 oferty | ||
Lexar JumpDrive P30 1024 GB | od 894 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →