Pendrive Corsair Voyager GTX USB 3.1 256 GB (CMFVYGTX3C-256GB)
Zdjęcia 4 |
Corsair Voyager GTX USB 3.1 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Voyager GTX USB 3.1 256 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Flash Voyager GTX CMFVYGTX3C 256 Gb Pamięć USB 31 Czarny CMFVYGTX3 | 318 zł |
Corsair VOYAGER GTX 256GB USB3.1 440/440 Mb/s Zinc Alloy Casing Plug and P | 340 zł |
Corsair VOYAGER GTX 256GB USB3.1 440/440 Mb/s Zinc Alloy Casing Plug and P | 361 zł |
Corsair Voyager GTX 256GB USB 3.1 Czarny | 340 zł |
Pendrive CORSAIR Voyager GTX CMFVYGTX3C-256GB, 256 GB, USB 3.1 | 437 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Corsair Voyager GTX USB 3.1
Ceny na Corsair Voyager GTX USB 3.1 |
---|---|---|---|---|
Corsair Voyager GTX USB 3.1 256 GB | od 318 zł | 9 oferty | ||
Corsair Voyager GTX USB 3.1 512 GB | od 619 zł | 2 oferty | ||
Corsair Voyager GTX USB 3.1 1024 GB | od 1 600 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →