Pendrive Corsair Voyager GTX USB 3.1 512 GB (CMFVYGTX3C-512GB)
Zdjęcia 4 |
Corsair Voyager GTX USB 3.1 512Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Corsair Voyager GTX USB 3.1
Ceny na Corsair Voyager GTX USB 3.1 |
---|---|---|---|---|
Corsair Voyager GTX USB 3.1 256 GB | od 318 zł | 10 oferty | ||
Corsair Voyager GTX USB 3.1 512 GB | od 619 zł | 2 oferty | ||
Corsair Voyager GTX USB 3.1 1024 GB | od 1 600 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →