Pendrive SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 64 GB (SDDDC2-064G-G46)
Wideo 13Zdjęcia 14 |
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 64Gb |
|
Mechanizm chowany. 2 złącza USB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 64 GB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SANDISK Pendrive SANDISK Ultra Dual Drive USB type-C 64GB Srebrno-czarny | 47 zł |
SanDisk 64GB Ultra Dual Drive USB Type-C RF-PD-SND-195 | 47 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Dual Drive 64GB | 45 zł |
SanDisk Pendrive SanDisk SDDDC2-064G-G46 (64GB; USB 3.1, USB-C; kolor czar | 59 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C
Ceny na SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 32 GB | od 25 zł | 18 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 64 GB | od 45 zł | 18 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 128 GB | od 40 zł | 20 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 256 GB | od 106 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →