Pendrive SanDisk Cruzer Glide 32 GB
Wideo 8Zdjęcia 2 |
SanDisk Cruzer Glide 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Cruzer Glide 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Cruzer Glide 32 GB USB 20 pamięć flash pendrive - biały 32 GB biał | 70 zł |
Pendrive SanDisk Cruzer Glide, 32 GB (SDCZ60-032G-B35) | 110 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Glide 32GB | 29 zł |
SanDisk Cruzer Glide 32 GB USB Flash Drive USB 20 Black & Red SDCZ60-032G- | 28 zł |
SanDisk 32 GB Cruzer Glide USB Flash Drive - 3-pak SDCZ60-032G-G46T | 96 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości pendrive'a SanDisk Cruzer Glide 32Gb:
- Ochrona hasłem
Modyfikacje SanDisk Cruzer Glide
Ceny na SanDisk Cruzer Glide |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Glide 32 GB | od 28 zł | 6 oferty | ||
SanDisk Cruzer Glide 64 GB | od 32 zł | 3 oferty | ||
SanDisk Cruzer Glide 128 GB | od 69 zł | 2 oferty | ||
SanDisk Cruzer Glide 256 GB | od 124 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →