USB-флешка SanDisk Cruzer Glide 4 ГБ
Відео 8Фото 2 |
SanDisk Cruzer Glide 4Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості usb-флешки SanDisk Cruzer Glide 4Gb:
- Захист паролем
Модификації SanDisk Cruzer Glide
Ціни на SanDisk Cruzer Glide |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Glide 32 ГБ | від 28 zł | 6 пропозицій | ||
SanDisk Cruzer Glide 64 ГБ | від 32 zł | 3 пропозиції | ||
SanDisk Cruzer Glide 128 ГБ | від 69 zł | 2 пропозиції | ||
SanDisk Cruzer Glide 256 ГБ | від 124 zł | 4 пропозиції |