USB-флешка SanDisk Cruzer Glide 256 ГБ
Відео 8Фото 2 |
SanDisk Cruzer Glide 256Gb |
|
Практичний, надійний та порівняно недорогий USB Flash накопичувач великої ємності (256 Гб) із традиційним інтерфейсом USB 2.0. Виконаний у зручному та компактному пластиковому корпусі з висувним роз'ємом, який рухається слайдерним механізмом. Така конструкція легко переводиться в робоче положення та дає можливість не дбати про втрату захисного ковпачка інтерфейсного порту. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для вирішення найширшого кола завдань, пов'язаних із зберіганням або переміщенням значних кількостей даних користувача.
Накопичувач SanDisk Cruzer Glide 256 ГБ буде корисним під час роботи з документами, таблицями, презентаціями та іншим цифровим контентом (включаючи фотографії та відеоролики). Може стати надійним носієм цифрового ключа. Завдяки інтерфейсу USB 2.0 демонструє високий рівень сумісності з найширшим спектром обладнання. Копіювання файлу розміром 1 Гб з цього пристрою на комп'ютер займає трохи більше 30 секунд, а запис великої 50 мегабайтної презентації триватиме всього 3 секунди. Програмне забезпечення SanDisk Secure Access здатне надійно захистити конфіденційні файли з використанням пароля та 128-бітного шифрування за алгоритмом AES. Компактні розміри та невелика вага роблять такий накопичувач зручним супутником у поїздках, подорожах чи відрядженнях.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Cruzer Glide 256 ГБ
Усі ціни 6 →SanDisk Cruzer Glide 256 GB pamięć USB FBA81505 | 182 zł |
SanDisk Cruzer Glide - 256GB - USB Stick | 124 zł |
SanDisk Cruzer Glide USB Flash Drive 256GB - SDCZ60-256G-B35 SDCZ60-256G-B | 180 zł |
Pendrive SanDisk Cruzer Glide, 256 GB (SDCZ60-256G-B35) | 143 zł |
Pendrive, pamięć USB SanDisk Cruzer Glide 256GB (SDCZ60-256G-B35) Czarny/C | 131 zł |
Sandisk Cruzer Glide 256gb Usb 2.0 Pendrive Czarny SDCZ60-256G-B35 | 192 zł |
- Захист паролем
Модификації SanDisk Cruzer Glide
Ціни на SanDisk Cruzer Glide |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Glide 32 ГБ | від 28 zł | 6 пропозицій | ||
SanDisk Cruzer Glide 64 ГБ | від 32 zł | 4 пропозиції | ||
SanDisk Cruzer Glide 128 ГБ | від 69 zł | 3 пропозиції | ||
SanDisk Cruzer Glide 256 ГБ | від 124 zł | 6 пропозицій |