USB-флешка Transcend JetFlash 790 256 ГБ
Фото 4 |
Transcend JetFlash 790 256Gb |
|
Зручний, продуктивний та досить ємний USB Flash накопичувач із швидкісним інтерфейсом USB 3.2 Gen1 та світлодіодним індикатором активності. Відрізняється гідною продуктивністю вводу-виводу та оригінальним дизайном пластикового корпусу. Обладнаний висувним USB-роз'ємом, що повністю вирішує таку поширену проблему як втрата захисного ковпачка. Для того щоб привести накопичувач Transcend JetFlash 790 256 ГБ у робоче положення достатньо руху одного пальця.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений на вирішення найширшого кола завдань. В основі цієї моделі лежить зв'язка надійного контролера з якісною flash-пам'яттю, що дозволяє накопичувачу демонструвати гідну швидкість послідовного читання/запису (до 90/40 Мбайт/с). Може застосовуватися як сховище або засіб для перенесення документів, таблиць, презентацій, зображень та різного мультимедійного контенту, у т.ч.
великих відеофайлів (перенесення відеофайлу розміром 4 Гб із накопичувача на ПК займає ~45 сек). Сумісний з мультимедійними плеєрами, smart-телевізорами, домашніми NAS-пристроями та роутерами. Без проблем працює із контролерами інтерфейсу USB 2.0. Функціонує у всіх актуальних операційних системах сімейств Windows, MacOS та Linux. Підтримується ПЗ Transcend Elite, що забезпечує резервне копіювання (в т.ч. хмарне) та стійке шифрування даних.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend JetFlash 790 256 ГБ
Усі ціни 11 →Transcend USB 256GB JetFlash 790 USB 31 Gen 1 USB Stick TS256GJF790W | 104 zł |
Transcend USB 3.0 JetFlash 790 256GB TS256GJF790K RF-PD-TRN-0012 | 93 zł |
Pendrive (Pamięć USB) TRANSCEND 256 GB Czarny | 117 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 790, 256 GB (TS256GJF790K) | 80 zł |
PAMIĘĆ USB USB3 256GB 790 TS256GJF790K TRANSCEND | 107 zł |
Модификації Transcend JetFlash 790
Ціни на Transcend JetFlash 790 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 790 16 ГБ | від 25 zł | 10 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 32 ГБ | від 24 zł | 11 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 64 ГБ | від 33 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 128 ГБ | від 48 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 256 ГБ | від 76 zł | 12 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 512 ГБ | від 174 zł | 10 пропозицій |