Pendrive Transcend JetFlash 790 256 GB
Zdjęcia 4 |
Transcend JetFlash 790 256Gb |
|
Wygodna, wydajna i dość pojemna pamięć flash USB z szybkim interfejsem USB 3.2 Gen1 i wskaźnikiem aktywności LED. Posiada przyzwoitą wydajność I/O i oryginalną plastikową obudowę. Wyposażony w wysuwane złącze USB, które całkowicie rozwiązuje tak powszechny problem jak utrata nasadki ochronnej. Napęd JetFlash 790 256 GB firmy Transcend jest ustawiany na miejscu jednym ruchem palca.
Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, przeznaczony do rozwiązywania najszerszego zakresu zadań. Model ten opiera się na połączeniu niezawodnego kontrolera z wysokiej jakości pamięcią flash, dzięki czemu dysk może wykazać się przyzwoitą sekwencyjną prędkością odczytu/zapisu (do 90/40 MB/s). Może służyć jako magazyn lub środek do przenoszenia dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji, obrazów i różnych treści multimedialnych, m.in.
duże pliki wideo (przeniesienie pliku wideo o pojemności 4 GB z dysku do komputera trwa ~45 sekund). Kompatybilny z odtwarzaczami multimedialnymi, inteligentnymi telewizorami, domowymi urządzeniami NAS i routerami. Bezproblemowo współpracuje z kontrolerami interfejsu USB 2.0. Działa we wszystkich aktualnych systemach operacyjnych z rodziny Windows, MacOS i Linux. Obsługiwane przez oprogramowanie Transcend Elite, które zapewnia tworzenie kopii zapasowych (w tym w chmurze) i silne szyfrowanie danych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Kup Transcend JetFlash 790 256 GB
Wszystkie ceny 13 →Transcend USB 256GB JetFlash 790 USB 31 Gen 1 USB Stick TS256GJF790W | 85 zł |
Transcend JetFlash 790 - 256GB - USB Stick | 108 zł |
Transcend USB 3.0 JetFlash 790 256GB TS256GJF790K RF-PD-TRN-0012 | 92 zł |
Pendrive (Pamięć USB) TRANSCEND 256 GB Czarny | 117 zł |
Pendrive Transcend MEMORY DRIVE FLASH USB3.1/256GB TS256GJF790W TRANSCEND | 89 zł |
Modyfikacje Transcend JetFlash 790
Ceny na Transcend JetFlash 790 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 790 16 GB | od 25 zł | 11 oferty | ||
Transcend JetFlash 790 32 GB | od 24 zł | 12 oferty | ||
Transcend JetFlash 790 64 GB | od 28 zł | 9 oferty | ||
Transcend JetFlash 790 128 GB | od 43 zł | 9 oferty | ||
Transcend JetFlash 790 256 GB | od 80 zł | 13 oferty | ||
Transcend JetFlash 790 512 GB | od 170 zł | 17 oferty |