USB-флешка PNY Attache 4 3.1 256 ГБ (FD256ATT431KK-EF)
Фото 4 |
PNY Attache 4 3.1 256Gb 2020 рікUSB 3.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PNY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PNY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PNY Attache 4 3.1 256 ГБ
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PNY Attaché 4 - 256GB - USB Stick | 72 zł |
PNY Pendrive 256GB USB3.0 ATTACHE 4 FD256ATT431KK-EF SGPNY325600KKEF | 66 zł |
Pendrive PNY Attache 4 FD256ATT431KK-EF, 256 GB, USB 3.0 | 71 zł |
PNY Attaché 4 3.1 256GB RF-PD-PNY-0011 | 70 zł |
Pendrive PNY Attaché 4 256GB | 65 zł |
ще 12 пропозицій
Модификації PNY Attache 4 3.1
Ціни на PNY Attache 4 3.1 |
---|---|---|---|---|
PNY Attache 4 3.1 16 ГБ | від 150 zł | 4 пропозиції | ||
PNY Attache 4 3.1 32 ГБ | від 16 zł | 16 пропозицій | ||
PNY Attache 4 3.1 64 ГБ | від 18 zł | 10 пропозицій | ||
PNY Attache 4 3.1 128 ГБ | від 27 zł | 18 пропозицій | ||
PNY Attache 4 3.1 256 ГБ | від 65 zł | 18 пропозицій | ||
PNY Attache 4 3.1 512 ГБ | від 109 zł | 12 пропозицій | ||
PNY Attache 4 3.1 1024 ГБ | від 191 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →