USB-флешка PNY Attache 4 2.0 64 ГБ
PNY Attache 4 2.0 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PNY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PNY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PNY Attache 4 2.0 64 ГБ
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PNY 64GB USB2.0 ATTACHE4 FD64GATT4-EF SGPNY2G6400ATT4 | 26 zł |
PNY Attaché 4 2.0 64GB RF-PD-PNY-0005 | 24 zł |
Pendrive PNY Attache 4 (FD64GATT4-EF) 64 GB | 20 zł |
PNY 64GB USB2.0 ATTACHE4 FD64GATT4-EF 37557 | 26 zł |
Pendrive PNY Attache 4 (FD64GATT4-EF) 64 GB | 20 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації PNY Attache 4 2.0
Ціни на PNY Attache 4 2.0 |
---|---|---|---|---|
PNY Attache 4 2.0 16 ГБ | від 23 zł | 3 пропозиції | ||
PNY Attache 4 2.0 32 ГБ | від 16 zł | 15 пропозицій | ||
PNY Attache 4 2.0 64 ГБ | від 20 zł | 13 пропозицій | ||
PNY Attache 4 2.0 128 ГБ | від 22 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →