USB-флешка A-Data UV128 64 ГБ
Відео 5Фото 11 |
A-Data UV128 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data UV128 64 ГБ
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
A-Data ADATA DashDrive UV128 - 64GB - USB Stick | 38 zł |
Adata Pendrive DashDrive UV128 64GB USB 3.2 Gen1 czarno - niebieski SGADA3 | 29 zł |
ADATA UV128 64GB USB 3.2 Gen1 czarno-niebieski RF-PD-ADA-0024 | 27 zł |
Adata Pendrive DashDrive UV128 64GB USB 3.2 Gen1 czarno - niebieski 35099 | 29 zł |
Pendrive ADATA UV128, 64 GB (AUV128-64G-RBE) | 25 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації A-Data UV128
Ціни на A-Data UV128 |
---|---|---|---|---|
A-Data UV128 32 ГБ | від 25 zł | 11 пропозицій | ||
A-Data UV128 64 ГБ | від 25 zł | 13 пропозицій | ||
A-Data UV128 128 ГБ | від 34 zł | 18 пропозицій | ||
A-Data UV128 256 ГБ | від 76 zł | 14 пропозицій | ||
A-Data UV128 512 ГБ | від 121 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →