USB-флешка A-Data C008 32 ГБ
Відео 1Фото 2 |
A-Data C008 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data C008 32 ГБ
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
A-Data 32GB C008 AC008-32G-RWE Pamięć USB 32 GB Niebieski/Biały | 49 zł |
A-Data ADATA Classic Series C008 - 32GB - USB Stick | 33 zł |
Adata Pendrive DashDrive Classic C008 32GB USB2.0 czarno-czerwone SGADA320 | 25 zł |
Adata C008 32GB USB 2.0 Czarny | 20 zł |
Adata Pendrive DashDrive Classic C008 32GB USB2.0 czarno-czerwone SGADA320 | 25 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації A-Data C008
Ціни на A-Data C008 |
---|---|---|---|---|
A-Data C008 8 ГБ | від 15 zł | 17 пропозицій | ||
A-Data C008 16 ГБ | від 19 zł | 19 пропозицій | ||
A-Data C008 32 ГБ | від 16 zł | 31 пропозиція | ||
A-Data C008 64 ГБ | від 20 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →