Pendrive A-Data C008 32 GB
Wideo 1Zdjęcia 2 |
A-Data C008 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data C008 32 GB
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
A-Data 32GB C008 AC008-32G-RWE Pamięć USB 32 GB Niebieski/Biały | 22 zł |
A-Data ADATA Classic Series C008 - 32GB - USB Stick | 34 zł |
Adata Pendrive DashDrive Classic C008 32GB USB2.0 czarno-czerwone SGADA320 | 25 zł |
Pendrive ADATA C008, 32 GB, USB 2.0 | 20 zł |
Pendrive ADATA C008 32GB | 20 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data C008
Ceny na A-Data C008 |
---|---|---|---|---|
A-Data C008 8 GB | od 19 zł | 14 oferty | ||
A-Data C008 16 GB | od 20 zł | 7 oferty | ||
A-Data C008 32 GB | od 16 zł | 28 oferty | ||
A-Data C008 64 GB | od 21 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →