USB-флешка Transcend JetFlash 790 32 ГБ
Фото 4 |
Transcend JetFlash 790 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 790 32 ГБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend JetFlash 790 Black 32GB USB drive USB 31 Gen 1 TS32GJF790KBE | 24 zł |
Transcend JetFlash 790 U3 White - 32GB - 32GB - USB Stick | 57 zł |
Transcend USB 3.0 JetFlash 790 32GB TS32GJF790K RF-PD-TRN-0017 | 31 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 790, 32 GB (TS32GJF790K) | 24 zł |
Pendrive TRANSCEND Jetflash 790, 32 GB, USB 3.0 | 39 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Transcend JetFlash 790
Ціни на Transcend JetFlash 790 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 790 16 ГБ | від 31 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 32 ГБ | від 24 zł | 12 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 64 ГБ | від 33 zł | 9 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 128 ГБ | від 43 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 256 ГБ | від 75 zł | 13 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 512 ГБ | від 174 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →