USB-флешка Transcend JetFlash 780 8 ГБ (TS8GJF780)
Transcend JetFlash 780 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 780 8 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pamięć flash USB Transcend JetFlash 780 8GB (TS8GJF780) | 44 zł |
Transcend JetFlash 780 USB 3.0 - 8GB - 8GB - USB Stick | 56 zł |
Pendrive TRANSCEND Jetflash 780 8 GB | 162 zł |
Модификації Transcend JetFlash 780
Ціни на Transcend JetFlash 780 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 780 8 ГБ | від 44 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 780 16 ГБ | від 52 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 780 32 ГБ | від 102 zł | 6 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 780 64 ГБ | від 178 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →