USB-флешка Emtec C410 8 ГБ (ECMMD8GC410)
Фото 7 |
Emtec C410 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Emtec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Emtec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Emtec C410
Ціни на Emtec C410 |
---|---|---|---|---|
Emtec C410 4 ГБ | від 136 zł | 3 пропозиції | ||
Emtec C410 8 ГБ | від 48 zł | 2 пропозиції | ||
Emtec C410 16 ГБ | від 30 zł | 2 пропозиції | ||
Emtec C410 64 ГБ | від 114 zł | 1 пропозиція | ||
Emtec C410 128 ГБ | від 46 zł | 3 пропозиції | ||
Emtec C410 256 ГБ | від 89 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →