Pendrive Transcend JetFlash 780 8 GB (TS8GJF780)
Transcend JetFlash 780 8Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend JetFlash 780
Ceny na Transcend JetFlash 780 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 780 8 GB | od 44 zł | 2 oferty | ||
Transcend JetFlash 780 16 GB | od 52 zł | 2 oferty | ||
Transcend JetFlash 780 32 GB | od 102 zł | 7 oferty | ||
Transcend JetFlash 780 64 GB | od 178 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →