USB-флешка Transcend JetFlash 710 256 ГБ (TS256GJF710S)
Фото 4 |
Transcend JetFlash 710 256Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості usb-флешки Transcend JetFlash 710 256Gb:
- Вологостійкий і ударостійкий корпус
Модификації Transcend JetFlash 710
Ціни на Transcend JetFlash 710 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 710 32 ГБ | від 64 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 710 64 ГБ | від 66 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 710 128 ГБ | від 99 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 710 256 ГБ | від 161 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →