USB-флешка Transcend JetFlash 700 16 ГБ (TS16GJF700)
Відео 3Фото 4 |
Transcend JetFlash 700 16Gb |
|
Проста модель з мінімальними дизайнерськими вишукуваннями, корпус гладкий, міцний, виконаний тільки в чорному кольорі, є отвір для кріплення. Як і багато сучасних флешок, підтримує інтерфейс USB 3.0. Швидкість читання/запису в цій моделі - 70/30 Мб/с відповідно.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 700 16 ГБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend JetFlash 700 16GB USB drive USB 31 Gen 1 TS16GJF700 | 25 zł |
Transcend USB 3.0 JetFlash 700 16GB TS16GJF700 RF-PD-TRN-0011 | 28 zł |
Pendrive TRANSCEND JetFlash 700 16 GB | 25 zł |
Transcend JetFlash 700 16GB USB 3.0 Czarny | 25 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Transcend JetFlash 700
Ціни на Transcend JetFlash 700 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 700 16 ГБ | від 25 zł | 11 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 700 32 ГБ | від 25 zł | 14 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 700 64 ГБ | від 44 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 700 128 ГБ | від 42 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 700 256 ГБ | від 92 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 700 512 ГБ | від 190 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →