Pendrive Transcend JetFlash 700 16 GB (TS16GJF700)
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Transcend JetFlash 700 16Gb |
|
Prosty model z minimalnymi udoskonaleniami designu, etui jest gładkie, wytrzymałe, wykonane tylko w kolorze czarnym, posiada otwór do mocowania. Podobnie jak wiele nowoczesnych dysków flash obsługuje USB 3.0. Szybkość odczytu/zapisu tego modelu wynosi odpowiednio 70/30 MB/s.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetFlash 700 16 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend USB 3.0 JetFlash 700 16GB TS16GJF700 RF-PD-TRN-0011 | 28 zł |
Pendrive TRANSCEND JetFlash 700 16 GB | 25 zł |
Transcend JetFlash 700 16GB USB 3.0 Czarny | 25 zł |
Pendrive (Pamięć USB) TRANSCEND (16 GB \USB 3.0 \Czarny ) | 50 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend JetFlash 700
Ceny na Transcend JetFlash 700 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 700 16 GB | od 25 zł | 10 oferty | ||
Transcend JetFlash 700 32 GB | od 25 zł | 15 oferty | ||
Transcend JetFlash 700 64 GB | od 44 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 700 128 GB | od 48 zł | 1 oferta | ||
Transcend JetFlash 700 256 GB | od 92 zł | 4 oferty | ||
Transcend JetFlash 700 512 GB | od 190 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →