Pendrive Transcend JetFlash 790 512 GB
Zdjęcia 4 |
Transcend JetFlash 790 512Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetFlash 790 512 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend JetFlash 790 Black 512GB USB drive USB 31 Gen 1 TS512GJF790K | 171 zł |
Transcend JetFlash 790 - 512GB - USB Stick | 217 zł |
Transcend USB 3.0 JetFlash 790 512GB TS512GJF790K RF-PD-TRN-0019 | 218 zł |
MEMORY DRIVE FLASH USB3 512GB/790 TS512GJF790K TRANSCEND | 247 zł |
MEMORY DRIVE FLASH USB3 512GB/790 TS512GJF790K TRANSCEND | 260 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Transcend JetFlash 790
Ceny na Transcend JetFlash 790 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 790 16 GB | od 25 zł | 10 oferty | ||
Transcend JetFlash 790 32 GB | od 24 zł | 13 oferty | ||
Transcend JetFlash 790 64 GB | od 33 zł | 9 oferty | ||
Transcend JetFlash 790 128 GB | od 49 zł | 7 oferty | ||
Transcend JetFlash 790 256 GB | od 80 zł | 12 oferty | ||
Transcend JetFlash 790 512 GB | od 171 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →