Pendrive Transcend JetFlash 700 32 GB (TS32GJF700)
Wideo 3Zdjęcia 12 |
Transcend JetFlash 700 32Gb |
|
Szybki, konsumencki dysk flash USB 3.1 Gen 1 o pojemności 32 GB, który ma najbardziej pozytywny wpływ na szybkość przesyłania danych. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt w średniej półki cenowej. Niewątpliwą zaletą tego urządzenia jest wysoki stopień kompatybilności z dowolnymi standardami interfejsu USB (od przestarzałej wersji 1.1 po zaawansowaną 3.2 Gen 2). Pendrive Transcend JetFlash 700 32 GB może stać się wygodnym środkiem do przechowywania i przenoszenia różnych dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji, materiałów foto/video oraz innych treści informacyjnych.
Potrafi wykazać niezmiennie wysokie sekwencyjne prędkości odczytu/zapisu (70/30 MB/s). Skopiowanie pliku wideo o pojemności 4 GB z dysku na komputer stacjonarny/laptop zajmuje tylko 1 minutę. Kompaktowy rozmiar plastikowego etui i niewielka waga (8,5 g) ułatwiają przenoszenie urządzenia w dowolnej kieszeni lub torbie. Obsługiwane przez wielofunkcyjne, zastrzeżone oprogramowanie Transcend Elite, które może chronić pliki użytkownika za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES, tworzyć kopie zapasowe i synchronizować z lokalnym komputerem lub przechowywaniem w chmurze Dropbox / GoogleDrive.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Kup Transcend JetFlash 700 32 GB
Wszystkie ceny 11 →Pendrive TRANSCEND JetFlash 700 32 GB | 25 zł |
Pendrive TRANSCEND JetFlash 700, 32 GB, USB 3.0 | 27 zł |
Transcend USB 3.0 JetFlash 700 32GB TS32GJF700 RF-PD-TRN-0015 | 31 zł |
Pendrive TRANSCEND JetFlash 700 32 GB | 25 zł |
Transcend JetFlash 700 32GB USB 3.0 Czarny | 25 zł |
Modyfikacje Transcend JetFlash 700
Ceny na Transcend JetFlash 700 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 700 16 GB | od 25 zł | 11 oferty | ||
Transcend JetFlash 700 32 GB | od 25 zł | 12 oferty | ||
Transcend JetFlash 700 64 GB | od 29 zł | 6 oferty | ||
Transcend JetFlash 700 128 GB | od 41 zł | 5 oferty | ||
Transcend JetFlash 700 256 GB | od 90 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 700 512 GB | od 188 zł | 7 oferty |