Pendrive Transcend JetFlash 890 16 GB
Zdjęcia 17 |
Transcend JetFlash 890 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości pendrive'a Transcend JetFlash 890 16Gb:
- Wodoodporna obudowa
Modyfikacje Transcend JetFlash 890
Ceny na Transcend JetFlash 890 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 890 16 GB | od 126 zł | 2 oferty | ||
Transcend JetFlash 890 32 GB | od 83 zł | 1 oferta | ||
Transcend JetFlash 890 64 GB | od 84 zł | 1 oferta | ||
Transcend JetFlash 890 128 GB | od 130 zł | 2 oferty |
Polecamy