Pendrive Transcend JetFlash 730 256 GB (TS256GJF730)
Zdjęcia 3 |
Transcend JetFlash 730 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend JetFlash 730
Ceny na Transcend JetFlash 730 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 730 32 GB | od 25 zł | 5 oferty | ||
Transcend JetFlash 730 64 GB | od 36 zł | 2 oferty | ||
Transcend JetFlash 730 128 GB | od 43 zł | 6 oferty | ||
Transcend JetFlash 730 256 GB | od 89 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →