Pendrive KIOXIA TransMemory U301 256 GB (LU301W256GG4)
Wideo 1Zdjęcia 2 |
KIOXIA TransMemory U301 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KIOXIA TransMemory U301 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kioxia LU301W256GG4 Pendrive Biały 256 GB | 75 zł |
Kioxia 256GB U301 Hayabusa White RF-PD-KXIA-0012 | 72 zł |
Kioxia TransMemory U301 256GB USB 3.2 Biały | 72 zł |
Kioxia TransMemory U301 256GB USB 3.2 Biały | 72 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje KIOXIA TransMemory U301
Ceny na KIOXIA TransMemory U301 |
---|---|---|---|---|
KIOXIA TransMemory U301 16 GB | od 19 zł | 8 oferty | ||
KIOXIA TransMemory U301 32 GB | od 16 zł | 18 oferty | ||
KIOXIA TransMemory U301 64 GB | od 17 zł | 15 oferty | ||
KIOXIA TransMemory U301 128 GB | od 31 zł | 16 oferty | ||
KIOXIA TransMemory U301 256 GB | od 72 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →