Pendrive KIOXIA TransMemory U202 128 GB (LU202W128GG4)
KIOXIA TransMemory U202 128Gb |
Kolor | | Pojemność | 128 GB | Interfejs | USB 2.0 | Materiał obudowy | tworzywo sztuczne | Oczko na pasek | | Gwarancja producenta | 5 lat | Wymiary | 51x21x8 mm | Waga | 8 g | Oficjalna strona | personal.kioxia.com | Data dodania do E-Katalog | kwiecień 2021 | Oznaczenie producenta | LU202W128GG4
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| KIOXIA 128GB TransMemory U202 USB 20 Flash Drive White LU202W128GProsta obudowa dysków flash USB TransMemory U202 oznacza, że pamięć ta dociera wszędzie tam, gdzie jesteś, każdego dnia.
Mim... więcejo swojej małej konstrukcji pamięci USB TransMemory U202 oferują dużo miejsca – do 128 GB miejsca na zdjęcia, muzykę, filmy, dokumenty i wiele innych.
Prosta obudowa dysków flash USB "TransMemory U202" sprawia, że ten nośnik jest niezawodnym towarzyszem na co dzień
KIOXIA TransMemory U202 pamięci flash USB przechowują Twoje multimedia w prosty i kompaktowy sposób w łatwej w obsłudze obudowie. Amazon.pl
Złóż skargę | | 28 zł | | |
|
| Kioxia Pendrive Hayabusa U202 128GB USB 2.0 biały SGKIO2128U202W0- Praktyczna obudowa pamięci flash USB serii KIOXIA TransMemory U202 pozwala Ci na bezproblemowe przechowywanie danych
-... więcejFunkcjonalna obudowa pamięci USB z serii TransMemory U202 pozwala Ci na zabranie jej dokądkolwiek tylko się wybierasz, każdego dnia
- Pomimo niewielkich rozmiarów pamięć flash USB TransMemory U202 zapewnia Ci mnóstwo miejsca. Aż do 128 GB na Twoje zdjęcia, muzykę, filmy, dokumenty itd. Zadowolenie.plZłóż skargę | | 31 zł | | |
|
| Kioxia 128GB U202 Hayabusa White RF-PD-KXIA-0004Do codziennego użytku Funkcjonalna obudowa pamięci USB z serii TransMemory U202 pozwala Ci na zabranie jej dokądkolwiek tylko... więcejsię wybierasz, każdego dnia. Mały rozmiar, duża pojemność Pomimo niewielkich rozmiarów pamięć flash USB TransMemory U202 zapewnia Ci mnóstwo miejsca. Aż do 128 GB na Twoje zdjęcia, muzykę, filmy, dokumenty itd. Komputronik.plZłóż skargę | | 33 zł | | |
|
| Kioxia TransMemory U202 128GB USB 2.0 BiałyGwarancja:60 miesięcy;Kolor:biały;Liczba w zestawie:0;Pojemność:128 GB;Seria:Kioxia U202;Rodzaj podłączenia:USB 2.0;USB OTG:n... więcejie;Wodoodporność:nie;Rozmiary:51,4 x 21,4 x 8,4 mm;Złącze:USB 2.0 OleOle.plZłóż skargę | | 38 zł | | |
|
| Kioxia Pendrive Hayabusa U202 128GB USB 2.0 biały 90605- Praktyczna obudowa pamięci flash USB serii KIOXIA TransMemory U202 pozwala Ci na bezproblemowe przechowywanie danych
-... więcejFunkcjonalna obudowa pamięci USB z serii TransMemory U202 pozwala Ci na zabranie jej dokądkolwiek tylko się wybierasz, każdego dnia
- Pomimo niewielkich rozmiarów pamięć flash USB TransMemory U202 zapewnia Ci mnóstwo miejsca. Aż do 128 GB na Twoje zdjęcia, muzykę, filmy, dokumenty itd. Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 31 zł | | |
Modyfikacje KIOXIA TransMemory U202
Ceny na KIOXIA TransMemory U202 |
---|
| KIOXIA TransMemory U202 16 GB | | od 20 zł | 7 oferty |
| KIOXIA TransMemory U202 32 GB | | od 13 zł | 28 oferty |
| KIOXIA TransMemory U202 64 GB | | od 16 zł | 28 oferty |
| KIOXIA TransMemory U202 128 GB | | od 26 zł | 14 oferty |
Dynamika cen dla KIOXIA TransMemory U202 128 GB
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna