USB-флешка KIOXIA TransMemory U365 32 ГБ (LU365K032GG4)
Фото 3 |
KIOXIA TransMemory U365 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KIOXIA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KIOXIA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KIOXIA TransMemory U365 32 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
USB-Flashdrive 32 GB USB30 Kioxia TransMemory U365 LU365K032GG4 | 62 zł |
Kioxia TransMemory U365 32GB USB 3.2 Czarny | 30 zł |
Pendrive Kioxia TransMemory U365, 32 GB (LU365K032GG4) | 42 zł |
Pendrive 32GB USB 3.2 KIOXIA U365 Black PD32G30U365KKR | 44 zł |
Kioxia TransMemory U365 32GB USB 3.2 Czarny | 30 zł |
Kioxia USB flash disk, USB 3.0, 32GB, Yamabiko U365, Yamabiko U365, czarny | 37 zł |
Модификації KIOXIA TransMemory U365
Ціни на KIOXIA TransMemory U365 |
---|---|---|---|---|
KIOXIA TransMemory U365 32 ГБ | від 30 zł | 7 пропозицій | ||
KIOXIA TransMemory U365 64 ГБ | від 45 zł | 7 пропозицій | ||
KIOXIA TransMemory U365 128 ГБ | від 90 zł | 6 пропозицій | ||
KIOXIA TransMemory U365 256 ГБ | від 149 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →