USB-флешка KIOXIA TransMemory U301 64 ГБ (LU301W064GG4)
Відео 1Фото 6 |
KIOXIA TransMemory U301 64Gb 2021 рікUSB 3.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KIOXIA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KIOXIA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KIOXIA TransMemory U301 64 ГБ
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KIOXIA 64GB TransMemory U301 USB 32 Flash Drive White LU301W064GG4 | 33 zł |
Kioxia Pendrive Hayabusa U301 64GB USB 3.2 gen.1 biały SGKIO3G64U301W0 | 25 zł |
Kioxia 64GB U301 Hayabusa White RF-PD-KXIA-0009 | 25 zł |
Pendrive KIOXIA Hayabusa U301 USB 3.0 64GB Biały | 29 zł |
Pendrive KIOXIA Hayabusa U301 USB 3.0 64GB Biały | 29 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації KIOXIA TransMemory U301
Ціни на KIOXIA TransMemory U301 |
---|---|---|---|---|
KIOXIA TransMemory U301 16 ГБ | від 19 zł | 8 пропозицій | ||
KIOXIA TransMemory U301 32 ГБ | від 16 zł | 17 пропозицій | ||
KIOXIA TransMemory U301 64 ГБ | від 17 zł | 14 пропозицій | ||
KIOXIA TransMemory U301 128 ГБ | від 31 zł | 16 пропозицій | ||
KIOXIA TransMemory U301 256 ГБ | від 72 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →