Pendrive KIOXIA TransMemory U301 64 GB (LU301W064GG4)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
KIOXIA TransMemory U301 64Gb 2021 rokUSB 3.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KIOXIA TransMemory U301 64 GB
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KIOXIA 64GB TransMemory U301 USB 32 Flash Drive White LU301W064GG4 | 33 zł |
Kioxia Pendrive Hayabusa U301 64GB USB 3.2 gen.1 biały SGKIO3G64U301W0 | 25 zł |
Kioxia 64GB U301 Hayabusa White RF-PD-KXIA-0009 | 25 zł |
Pendrive KIOXIA Hayabusa U301 USB 3.0 64GB Biały | 29 zł |
Pendrive KIOXIA Hayabusa U301 USB 3.0 64GB Biały | 29 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje KIOXIA TransMemory U301
Ceny na KIOXIA TransMemory U301 |
---|---|---|---|---|
KIOXIA TransMemory U301 16 GB | od 19 zł | 8 oferty | ||
KIOXIA TransMemory U301 32 GB | od 16 zł | 17 oferty | ||
KIOXIA TransMemory U301 64 GB | od 17 zł | 14 oferty | ||
KIOXIA TransMemory U301 128 GB | od 31 zł | 15 oferty | ||
KIOXIA TransMemory U301 256 GB | od 72 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →