USB-флешка Kingston DataTraveler Exodia 64 ГБ (DTX/64GB)
Відео 18Фото 4 |
Kingston DataTraveler Exodia 64Gb 2020 рікUSB 3.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DataTraveler Exodia 64 ГБ
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston DataTraveler Exodia - 64GB - USB Stick | 36 zł |
Kingston Pendrive Data Traveler Exodia 64GB USB3.1 Gen1 SGKIN3G64DTX001 | 27 zł |
Kingston 64GB USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia (Black + Teal) RF-PD-KNG-0 | 23 zł |
Pendrive KINGSTON DataTraveler Exodia 64GB Czarny | 23 zł |
Kingston Pendrive Data Traveler Exodia 64GB USB3.1 Gen1 56334 | 27 zł |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston DataTraveler Exodia
Ціни на Kingston DataTraveler Exodia |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Exodia 32 ГБ | від 29 zł | 4 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler Exodia 64 ГБ | від 18 zł | 25 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Exodia 64 ГБ | від 49 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler Exodia 128 ГБ | від 31 zł | 30 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Exodia 256 ГБ | від 67 zł | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →