USB-флешка Kingston DataTraveler Exodia 128 ГБ (DTX/128GB)
Відео 18Фото 4 |
Kingston DataTraveler Exodia 128Gb 2020 рікUSB 3.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DataTraveler Exodia 128 ГБ
Усі ціни 30 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston STICK 128 GB USB 32 DataTraveler Exodia biały KC-U2G128-5R | 85 zł |
Kingston DataTraveler Exodia - 128GB - USB Stick | 47 zł |
Kingston Pendrive Data Traveler Exodia 128GB USB3.1 Gen1 SGKIN3128DTX001 | 37 zł |
Pendrive KINGSTON Data Traveler Exodia, 128 GB, USB 3.1 Gen1 | 35 zł |
Kingston 128GB USB 3.2 Gen1 DataTraveler Exodia (Black + Yellow) RF-PD-KNG | 36 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston DataTraveler Exodia
Ціни на Kingston DataTraveler Exodia |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Exodia 32 ГБ | від 29 zł | 4 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler Exodia 32 ГБ | від 100 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston DataTraveler Exodia 64 ГБ | від 18 zł | 25 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Exodia 64 ГБ | від 51 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston DataTraveler Exodia 128 ГБ | від 31 zł | 31 пропозиція | ||
Kingston DataTraveler Exodia 256 ГБ | від 65 zł | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →