USB-флешка Kingston DataTraveler Exodia 256 ГБ
Відео 18Фото 8 |
Kingston DataTraveler Exodia 256Gb 2020 рікUSB 3.0 |
|
Практичний та компактний USB Flash накопичувач із швидкодіючим інтерфейсом USB 3.2 Gen1 та міцним пластиковим корпусом. Відрізняється підвищеною (до 200 Мбайт/сек) заявленою швидкістю читання та значною швидкістю запису (до 60 Мбайт/сек). На неробочому торці чорного пластикового корпусу є зручне кольорове кільце для надійного кріплення. Накопичувач позиціонується як продукт середньої цінової категорії, який може використовуватися для вирішення найширшого кола завдань.
Стане зручним засобом зберігання та перенесення фотографій, документів, таблиць, презентацій та різноманітного мультимедійного контенту. Сумісний зі SmartTV та мультимедійними плеєрами. Впорається з роллю надійного носія електронного ключа. Завдяки вбудованому продуктивному контролеру та підтримці швидкісного стандарту інтерфейсу USB 3.2, копіювання типового відеофайлу об'ємом 4 Гб з такого пристрою на комп'ютер займає менш ніж півхвилини, а сотня фотографії вважається не більше ніж за 6-8 сек.
Компактні розміри та скромна вага (11 г) дозволяють носити цей накопичувач у будь-якій кишені чи сумці. Його не замислюючись, можна взяти з собою в поїздку, подорож або відрядження. Виробником гарантується повна зворотна сумісність з попередньою версією стандарту інтерфейсу USB 2.0 і повноцінна підтримка в середовищі операційних систем Windows Vista/7/8/8.1/10/11, MacOS 10.11.x і вище, Linux 2.6.x і вище, а також Chrome OS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston DataTraveler Exodia 256 ГБ
Усі ціни 29 →Kingston DataTraveler Exodia DTX/256GB Pendrive 256 GB Wielokolorowy | 67 zł |
Kingston DataTraveler Exodia - 256GB - USB Stick | 78 zł |
Kingston Pendrive Data Traveler Exodia 256GB USB3.2 Gen1 SGKIN3256DTX001 | 67 zł |
Pendrive KINGSTON DataTraveler Exodia 256GB Czarny | 70 zł |
Kingston 256GB USB 3.2 Gen1 DataTraveler Exodia (Black + Pink) RF-PD-KNG-0 | 81 zł |
Модификації Kingston DataTraveler Exodia
Ціни на Kingston DataTraveler Exodia |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Exodia 32 ГБ | від 29 zł | 5 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Exodia 32 ГБ | від 100 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston DataTraveler Exodia 64 ГБ | від 18 zł | 26 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Exodia 64 ГБ | від 51 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler Exodia 128 ГБ | від 31 zł | 26 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Exodia 256 ГБ | від 67 zł | 29 пропозицій |