USB-флешка Kingston DataTraveler Max 512 ГБ (DTMAX/512GB)
Відео 12Фото 8 |
Kingston DataTraveler Max 512Gb |
|
Високошвидкісний USB Flash накопичувач ємністю 512 Гб у практичному та елегантному ребристому пластиковому корпусі із зручною зсувною конструкцією, передовим інтерфейсом USB-C 3.2 Gen2 (до 20 Гбіт/с) та світлодіодним індикатором активності. Є однією з найпродуктивніших масових моделей флеш-накопичувачів 2021 року на вітчизняному ринку. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для користувачів, які часто записують значні обсяги даних і належать до особистого часу як важливого ресурсу.
Ключовою перевагою накопичувача Kingston DataTraveler Max USB-A 512 ГБ стала вражаюча швидкість читання/запису, що досягає 1000 і 900 Мбайт/с, що істотно перевищує показники деяких зовнішніх USB SSD-дисків. Цей пристрій блискуче впорається із завданнями перенесення та зберігання великих обсягів інформації. Завдяки швидкісним показникам, накопичувач ідеально підходить для ситуацій, які потребують швидкого копіювання/перенесення великих файлів та резервних копій. Наприклад, запис 20-гігабайтного образу дискового розділу або відеофайлу UltraHD/4K-роздільна здатність займає лише ~30 сек (за умови підтримки материнською платою інтерфейсу USB 3.2 Gen2). Пластиковий корпус стійкий до механічних пошкоджень та має стильний зовнішній вигляд. Виробником гарантується працездатність у всіх актуальних версіях Windows, MacOS, Linux та Chrome OS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston DataTraveler Max 512 ГБ
Усі ціни 15 →Kingston DataTraveler Max - Czarny - 512GB - USB Stick | 216 zł |
Kingston Pamięć flash Data Traveler MAX 512GB USB3.2 Gen SGKIN3512DTMAX0 | 247 zł |
Kingston DataTraveler MAX 512GB USB 3.2 USB-C RF-PD-KNG-0050 | 214 zł |
Pendrive, KINGSTON, DataTraveler Max, 512GB USB 3.2 Gen 2 (DTMAX/512GB) | 214 zł |
Kingston Pamięć flash Data Traveler MAX 512GB USB3.2 Gen 68807 | 252 zł |
Модификації Kingston DataTraveler Max
Ціни на Kingston DataTraveler Max |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Max 256 ГБ | від 130 zł | 19 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Max 512 ГБ | від 214 zł | 16 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Max 1024 ГБ | від 379 zł | 17 пропозицій |