Pendrive Kingston DataTraveler Max 512 GB (DTMAX/512GB)
Wideo 12Zdjęcia 8 |
Kingston DataTraveler Max 512Gb |
|
Szybka pamięć flash USB 512 GB w praktycznej i eleganckiej obudowie z prążkowanego tworzywa sztucznego o wygodnej, wysuwanej konstrukcji, zaawansowanym interfejsie USB C 3.2 Gen2 (do 20 Gb/s) i wskaźnikiem aktywności LED. Jest to jeden z najbardziej wydajnych modeli masowych pendrive'ów w 2021 roku na rynku krajowym. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej kategorii cenowej, przeznaczony dla użytkowników, którzy często rejestrują duże ilości danych i traktują czas osobisty jako ważny zasób.
Dysk DataTraveler Max USB-A 512 GB firmy Kingston oferuje imponującą prędkość odczytu/zapisu do 1000 MB/s i 900 MB/s, znacznie przewyższającą niektóre zewnętrzne dyski SSD USB. To urządzenie doskonale poradzi sobie z zadaniami przesyłania i przechowywania dużych ilości informacji. Dzięki swojej szybkości działania dysk idealnie sprawdza się w sytuacjach wymagających szybkiego kopiowania/przesyłania dużych plików i kopii zapasowych.
Na przykład zapisanie obrazu partycji dysku o pojemności 20 GB lub pliku wideo w rozdzielczości UltraHD/4K zajmuje tylko ~30 sekund (pod warunkiem, że płyta główna obsługuje interfejs USB 3.2 Gen2). Plastikowa obudowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i ma stylowy wygląd. Producent gwarantuje wydajność we wszystkich aktualnych wersjach systemów Windows, MacOS, Linux i Chrome OS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Kup Kingston DataTraveler Max 512 GB
Wszystkie ceny 16 →Kingston DataTraveler Max - Czarny - 512GB - USB Stick | 217 zł |
Kingston Pamięć flash Data Traveler MAX 512GB USB3.2 Gen SGKIN3512DTMAX0 | 245 zł |
Pendrive, KINGSTON, DataTraveler Max, 512GB USB 3.2 Gen 2 (DTMAX/512GB) | 214 zł |
Kingston DataTraveler MAX 512GB USB 3.2 USB-C RF-PD-KNG-0050 | 214 zł |
Kingston Pamięć flash Data Traveler MAX 512GB USB3.2 Gen 68807 | 250 zł |
Modyfikacje Kingston DataTraveler Max
Ceny na Kingston DataTraveler Max |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Max 256 GB | od 130 zł | 20 oferty | ||
Kingston DataTraveler Max 512 GB | od 214 zł | 17 oferty | ||
Kingston DataTraveler Max 1024 GB | od 379 zł | 16 oferty |