USB-флешка Kingston DataTraveler Kyson 32 ГБ (DTKN/32GB)
Відео 2Фото 19 |
Kingston DataTraveler Kyson 32Gb 2020 рікUSB 3.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DataTraveler Kyson 32 ГБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Data Traveler 70 Kyson DTKN/32GB Pamięć Flash Usb Srebrny 32 GB | 35 zł |
Kingston 32GB DataTraveler Kyson USB 3.2 Gen 1 RF-PD-KNG-0036 | 37 zł |
Pendrive (Pamięć USB) KINGSTON 32 GB Srebrno-czarny | 53 zł |
Pendrive Kingston DataTraveler Kyson, 32 GB (DTKN/32GB) | 40 zł |
Pendrive KINGSTON Kyson DTKN, 32 GB, USB 3.2 Gen1 | 34 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Kingston DataTraveler Kyson
Ціни на Kingston DataTraveler Kyson |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Kyson 32 ГБ | від 34 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Kyson 64 ГБ | від 26 zł | 26 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Kyson 128 ГБ | від 45 zł | 23 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler Kyson 256 ГБ | від 85 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Kyson 512 ГБ | від 119 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →