USB-флешка Kingston DataTraveler Exodia M 128 ГБ
Відео 5Фото 17 |
Kingston DataTraveler Exodia M 128 Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DataTraveler Exodia M 128 ГБ
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Datatraveler Exodia DTXM/128GB Pendrive Czarny 128GB | 36 zł |
Kingston DataTraveler Exodia M - Czerwony - 128GB - USB Stick | 46 zł |
Kingston Pendrive Data Traveler Exodia M 128GB USB3.2 Gen1 SGKIN3128DTXM01 | 37 zł |
Kingston 128GB USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia M (Black + Red) RF-PD-KNG | 35 zł |
Kingston Pendrive Data Traveler Exodia M 128GB USB3.2 Gen1 86309 | 37 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston DataTraveler Exodia M
Ціни на Kingston DataTraveler Exodia M |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Exodia M 32 ГБ | від 57 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston DataTraveler Exodia M 64 ГБ | від 18 zł | 23 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler Exodia M 128 ГБ | від 28 zł | 26 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Exodia M 256 ГБ | від 65 zł | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →