Pendrive Kingston DataTraveler Exodia M 128 GB
Wideo 5Zdjęcia 17 |
Kingston DataTraveler Exodia M 128 Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston DataTraveler Exodia M 128 GB
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Datatraveler Exodia DTXM/128GB Pendrive Czarny 128GB | 36 zł |
Kingston DataTraveler Exodia M - Czerwony - 128GB - USB Stick | 46 zł |
Kingston Pendrive Data Traveler Exodia M 128GB USB3.2 Gen1 SGKIN3128DTXM01 | 37 zł |
Kingston 128GB USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia M (Black + Red) RF-PD-KNG | 35 zł |
Pendrive KINGSTON DataTraveler Exodia M 128GB | 35 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston DataTraveler Exodia M
Ceny na Kingston DataTraveler Exodia M |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Exodia M 32 GB | od 30 zł | 4 oferty | ||
Kingston DataTraveler Exodia M 64 GB | od 18 zł | 28 oferty | ||
Kingston DataTraveler Exodia M 128 GB | od 28 zł | 31 oferta | ||
Kingston DataTraveler Exodia M 256 GB | od 66 zł | 33 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →