Pendrive Kingston IronKey S1000 Basic 4 GB (IKS1000B/4GB)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Kingston IronKey S1000 Basic 4Gb |
|
Ochrona przed kurzem i wilgocią. Wysoki poziom sprzętowej ochrony danych (zgodność z FIPS 140-2 Level 3, GLBA, HITECH itp.)
W przeciwieństwie do wersji {1472551 Enterprise} nie ma scentralizowanej administracji
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston IronKey S1000 Basic
Ceny na Kingston IronKey S1000 Basic |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey S1000 Basic 4 GB | od 742 zł | 2 oferty | ||
Kingston IronKey S1000 Basic 8 GB | od 982 zł | 1 oferta | ||
Kingston IronKey S1000 Basic 16 GB | od 1 899 zł | 1 oferta | ||
Kingston IronKey S1000 Basic 128 GB | od 5 599 zł | 1 oferta |
Polecamy