USB-флешка Kingston DataTraveler Max 1024 ГБ (DTMAX/1TB)
Відео 12Фото 8 |
Kingston DataTraveler Max 1024Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DataTraveler Max 1024 ГБ
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston DataTraveler Max 1 TB USB 32 Gen 2 pamięć flash typu C do 1000 MB | 345 zł |
Kingston Pamięć flash Data Traveler MAX 1TB USB3.2 Gen2 SGKIN3T01DTMAX0 | 419 zł |
Kingston DataTraveler MAX 1TB USB 3.2 USB-C RF-PD-KNG-0051 | 379 zł |
KINGSTON DataTraveler Max Typ C 1TB, USB-C 3.2 Gen 2, 1000MB/s DTMAX/1TB | 424 zł |
Kingston Pamięć flash Data Traveler MAX 1TB USB3.2 Gen2 | 432 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston DataTraveler Max
Ціни на Kingston DataTraveler Max |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Max 256 ГБ | від 130 zł | 20 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Max 512 ГБ | від 214 zł | 16 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Max 1024 ГБ | від 345 zł | 16 пропозицій |
Рекомендуємо