Pendrive Kingston DataTraveler Max 1024 GB (DTMAX/1TB)
Wideo 12Zdjęcia 8 |
Kingston DataTraveler Max 1024Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston DataTraveler Max 1024 GB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston DataTraveler Max 1 TB USB 32 Gen 2 pamięć flash typu C do 1000 MB | 344 zł |
Kingston DataTraveler Max - Czarny - 1TB - USB Stick | 368 zł |
Kingston Pamięć flash Data Traveler MAX 1TB USB3.2 Gen2 SGKIN3T01DTMAX0 | 420 zł |
Kingston DataTraveler MAX 1TB USB 3.2 USB-C RF-PD-KNG-0051 | 379 zł |
Kingston Pamięć flash Data Traveler MAX 1TB USB3.2 Gen2 | 434 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston DataTraveler Max
Ceny na Kingston DataTraveler Max |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Max 256 GB | od 130 zł | 18 oferty | ||
Kingston DataTraveler Max 512 GB | od 214 zł | 18 oferty | ||
Kingston DataTraveler Max 1024 GB | od 344 zł | 17 oferty |
Polecamy