Pendrive Kingston IronKey D500S 32 GB (IKD500S/32GB)
Zdjęcia 7 |
Kingston IronKey D500S 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Kingston IronKey D500S
Ceny na Kingston IronKey D500S |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey D500S 8 GB | od 455 zł | 4 oferty | ||
Kingston IronKey D500S 16 GB | od 519 zł | 3 oferty | ||
Kingston IronKey D500S 32 GB | od 736 zł | 2 oferty | ||
Kingston IronKey D500S 64 GB | od 892 zł | 3 oferty | ||
Kingston IronKey D500S 128 GB | od 1 199 zł | 3 oferty | ||
Kingston IronKey D500S 256 GB | od 1 791 zł | 2 oferty | ||
Kingston IronKey D500S 512 GB | od 2 166 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →