Pendrive PNY Attache 4 3.1 128 GB (FD128ATT431KK-EF)
Zdjęcia 4 |
PNY Attache 4 3.1 128Gb 2020 rokUSB 3.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY Attache 4 3.1 128 GB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY Attaché 4 - 128GB - USB Stick | 45 zł |
PNY Pendrive 128GB USB3.1 ATTACHE 4 FD128ATT431KK-EF SGPNY312800KKEF | 33 zł |
Pendrive PNY Attache 4 FD128ATT431KK-EF, 128 GB, USB 3.1 | 34 zł |
PNY Attaché 4 3.1 128GB RF-PD-PNY-0009 | 34 zł |
Pendrive PNY Attaché 4 128GB | 34 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje PNY Attache 4 3.1
Ceny na PNY Attache 4 3.1 |
---|---|---|---|---|
PNY Attache 4 3.1 16 GB | od 150 zł | 3 oferty | ||
PNY Attache 4 3.1 32 GB | od 16 zł | 16 oferty | ||
PNY Attache 4 3.1 64 GB | od 18 zł | 10 oferty | ||
PNY Attache 4 3.1 128 GB | od 27 zł | 18 oferty | ||
PNY Attache 4 3.1 256 GB | od 65 zł | 18 oferty | ||
PNY Attache 4 3.1 512 GB | od 109 zł | 12 oferty | ||
PNY Attache 4 3.1 1024 GB | od 191 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →