Pendrive Kingston IronKey D500S Managed 8 GB (IKD500SM/8GB)
Zdjęcia 7 |
Kingston IronKey D500S Managed 8Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston IronKey D500S Managed 8 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston 8GB IronKey Managed D500SM IKD500SM/8GB | 902 zł |
Kingston IronKey D500SM - 8GB - USB Stick | 495 zł |
Kingston IronKey Managed D500SM 8GB FIPS 140-3 Level 3 256bit RF-PD-KNG-01 | 599 zł |
Kingston 8GB IronKey Managed D500SM FIPS 140-3 Level 3 AES 256 - darmowy o | 599 zł |
Kingston Ik Managed D500sm Fips 140-3 8gb Pendrive Czarny IKD500SM/8GB | 777 zł |
Modyfikacje Kingston IronKey D500S Managed
Ceny na Kingston IronKey D500S Managed |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey D500S Managed 8 GB | od 495 zł | 5 oferty | ||
Kingston IronKey D500S Managed 16 GB | od 669 zł | 3 oferty | ||
Kingston IronKey D500S Managed 32 GB | od 869 zł | 2 oferty | ||
Kingston IronKey D500S Managed 64 GB | od 1 119 zł | 2 oferty | ||
Kingston IronKey D500S Managed 128 GB | od 1 449 zł | 2 oferty | ||
Kingston IronKey D500S Managed 256 GB | od 1 999 zł | 2 oferty | ||
Kingston IronKey D500S Managed 512 GB | od 2 445 zł | 2 oferty |
Polecamy