Pendrive Verbatim DataBar USB 2.0 128 GB (49456)
Zdjęcia 7 |
Verbatim DataBar USB 2.0 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Verbatim DataBar USB 2.0
Ceny na Verbatim DataBar USB 2.0 |
---|---|---|---|---|
Verbatim DataBar USB 2.0 | od 24 zł | 2 oferty | ||
Verbatim DataBar USB 2.0 16 GB | od 18 zł | 3 oferty | ||
Verbatim DataBar USB 2.0 32 GB | od 29 zł | 4 oferty | ||
Verbatim DataBar USB 2.0 128 GB | od 35 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →